kart tamiri ücretsiz arıza tespiti yertkili servis

  • Hızlı ve Profesiyonel Hizmet
  • Tüm Markalarda Yetki Belgesine Sahip Tek Servis
  • Tüm Marka ve Modellere Servis İmkanı Sağlayan Tek Servis
  • Sertifikalı ve Tecrübeli Uzman Kadro
  • Tüm Yedek Parça ve İşçiliği Garantiye Alan Tek Servis
  • 7/24 Teknik Destek ve Servis İmkanı Sağlayan Tek Servis
  • Tüm Sistemdeki Arızaları Yerinde Çözen Tek Servis
  • Kaliteli, Şeffaf, Dürüst ve Güler Yüzlü Bir Servis Hizmet
  • Cumartesi ve Pazar Günleri de Hizmet Veren Tek Servis

DÜŞÜK FİYAT GARANTİSİ

beylikdüzü kombi servisi olarak minimum fiyat maksimum hizmet ilkesi ile çalışıyoruz.kombi kart tamiri

GARANTİLİ İŞÇİLİK

Kombi Bakım, onarım ve montaj işlemlerini yaptıktan sonra işi şansa bırakmıyoruz. Yapılan Tüm işçiliği kontrol edip garanti veriyoruz.

ŞEFFAT VE KALİTELİ HİZMET

Kaliteli, şeffaf, dürüst, güler yüzlü, müşteri haklarını ihmal etmeyen ve önceliği her zaman müşteri olan bir servis anlayışı ile hizmetinizdeyiz.beylikdüzü kombi servisi.

yılmaz kombi servisi olarak basta esenyurt olmak üzere istanbulun bütün ilçelerine,hizmet vermekteyiz.kombi bakımı,petek temizliğiitina ile yapılmaktadır.kombinizde anakart bozulduğunda beylikdüzü kombi servisi olarak bizi arayabilirsiniz.kombinizin genleşme tankında sorun olduğunda hızlı ve kaliteli hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.kombinizin devirdaim pompasındaki her türlü arızayı uzman kadromuzla halletmekteyiz.hızlı ve güvenilir kombi servisi size bir telefonla yakın.değişen kombi parçaları 1yıl garanti kapsamındadır.

her marka ve model kombileriniz hızlı ve garantili şekilde tamir edilir.değişen kombi parçası 1yıl garantilidir.beylikdüzü kombi servisiniz size bir telefon kadar yakın.

demirdöküm ,eca,baymak,proterm,beko,arçelik,ferroli,baykan vb gibi bütün kombileriniz yerinde ve zamanında yapılır.kart tamiri

kart tamiri

kombi bakımı yapılmayan kombiler neden çabuk bozulur?çünkü kombinizin içindeki bazı parçaların temizlenmesi gerekiyor.temizlenmesi gereken en basta kombinizin fan motorudur,fan motoru temizlenmezse önce ses yapmaya başlar ve sonrasında sıkışma yapar ve bozulur.fan motorunun bozulması demek sizi maddi olarak baya zor durumda barakması demek.bunun gibi size birçok kombi parçası sayabilirim,yıllık kombi bakımınızı yaparak kombinin ömrünü uzatabilirsiniz.kombi ve petek bakımı için yılmaz teknik olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.


beylik düzü kombi servisi Tüm marka ve modellerde resmi belgeye sahip tam donanımlı uzman ekibimizle arıza tespit esnasında yerinde onarım.kart tamiri