kombi servisi/yetkili bölge servisi

İSTANBUL’UN EN GÜVENİLİR KOMBİ SERVİSİYİZ

Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm kombi servisi hizmetimizden destek alabilirsiniz. Ekibimiz bu konudaki tüm uzmanlığını ve yeteneğini ortaya koyarak, kombinizin ilk günkü gibi çalışmasını sağlayacak müdahalelerde bulunur. Kombiler yazın sıcak su, kışın ise hem sıcak su hem de ısınma ihtiyaçlarınızı karşılayan ileri teknoloji kullanılarak üretilmiş hassas cihazlardır. Bu denli hassas olan cihazınızın bozulması, arızalanması veya tam anlamıyla hizmet sunamaması gündelik hayatınızı engelleyecek sorunlara yol açabilir. Demirdöküm kombilerinizde yaşadığınız tüm sorunlar için 7/24 ekibimize ulaşarak, hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Demirdöküm kombi servisi 

hizmetimiz ile yılda iki kez yaptırmanız gereken kombi bakımlarınızda da sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Kombi bakımı sırasında kullandığımız tüm teknikler ve ekipman teknolojiyle uyumlu, bakım sürecini başarılı bir şekilde tamamlayacak niteliktedir. Kombi bakımını aksattığınız taktirde kombinizde bazı sorunlarla karşı karşıya gelmeniz an meselesidir. Kombiniz su akıtacak, olabildiğince sesli çalışacak ve verilen komutları tam olarak yerine getiremeyecektir. Eğer kombinize bakım yaptırmadan uzun süre kullanmaya devam ederseniz kombinizi kaybetme riskiyle karşılaşabilirsiniz.

 Demirdöküm marka kombilerinizin kombi bakımı için firmamızın ayrıcalıklarından yararlanarak gelecekte yaşanabilecek sorunlara karşı önlem alın!

Demirdöküm kombi servisi

kombi sorunları

 hizmetimize ulaştığınızda ve kombinizde bazı sorunlar yaşadığınızı ilettiğinizde en kısa süre içerisinde size en yakın servisimizi yönlendirerek, sorunun üstesinden gelmeyi amaçlarız. Yaşadığınız sorun hakkında öncesinde sizlerden aldığımız bilgiler dahilinde uygun ekip ve ekipmanla yola çıkar, söz verdiğimiz tarihte söz verdiğimiz gibi adresinizde oluruz. Ekibimiz gerekli tüm malzemeleri yanında taşıyarak herhangi bir tamir ihtiyacında sorunuzu anında çözmeyi hedefleyecektir. Bu sayede en kısa sürede sorununuzu çözerek sizleri mağdur etmeyiz. Uygun fiyatlı kombi servisi ve kombi tamiri hizmeti için rakiplerinden üstün avantajlarla hizmet veren ekibimize hemen şimdi ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürü borç biliriz!

Baymak Kombi Servisi

baymak

Baymak markası kombi üretiminde lider konumda ve ülkemizde ısıtma ve soğutma ürünleri ile adından söz ettirmeyi başarır. Baymak marka kombinizde yaşamış olduğunuz herhangi bir sorunda kombinizi herhangi bir servise emanet etmek yerine bu konuda yıllardır başarılı hizmetler sunan.

 Baymak kombi servisi ekimize ulaşabilirsiniz. Kombinize meydana gelen sorunu çok kısa süre içerisinde tespit eden çalışanlarımız, ekonomik çözüm yollarıyla sorunların üstesinden gelir. Eski veya yeni fark etmeksizin tüm Baymak marka kombilerinizin dilinden anlayan uzman ekibimiz, tüm süreçten sizleri bilgilendirecektir. Servis öncesinde ödeyeceğiniz hizmet bedeline kadar net bir şekilde aktararak, sizlerin her daim hizmetimizden memnun olmanızı sağlarız. Oldukça yoğun bir şekilde çalışan kombilerinizi ustalıkla müdahalede bulunarak, kombinizden eski veriminiz almanız sağlanır.

Baymak Kombi Sorunları

Kombi Bakımı

 Baymak kombi servisi hizmetimizi arayarak, en kısa süre içerisinde randevu talebinizi oluşturabilirsiniz. Kabarık gelen doğal gaz faturalarında mutlaka sorunun kombinizden kaynaklı olduğu aşikardır. Firmamızdan aldığınız hizmet sonrasında faturalarınızda ki düşüş hemen fark edilecek ve kombiniz ilk günkü performansını servis sonrasında gösterecektir. Tüm çalışanlarımız gereken bilgi deneyimi ve uzmanlığa sahip kişilerden oluşmaktadır ve tümü mesleki yeterlilik sertifikalarına sahiptir.

Kombi bakımı ne zaman yapılmalı, kombi sıcak su vermiyor neden, kombimiz neden gürültülü çalışıyor, kombi petekleri neden ısıtmıyor, kombimiz ısındıkça su akıtıyor neden, kombimiz arızalandı acaba kombi tamir ücreti ne kadar gibi sorularınız için bizi arayın.

Isınma sorunlarınıza kesin çözüm için bizi tercih edebilirsiniz.

hizmetlerimiz

Kombi Tamir Servisi hizmeti verdiğimiz markalar, Arçelik, Buderus, Vaillant, Bosch, Viessman, Baymak, Protherm, Eca, Alarko, Ariston, Demirdöküm, Airfel, Wolf, Ferroli marka hermatik, bacalı ve yoğuşmalı kombilarinize tamir hizmeti vermekteyiz.

sınma sorunlarınıza % 100 kesin çözüm sunmaktayız.

İyi bir ısınma ortamı için kombinizin derecesini yükseltmek zorunda değilsiniz.

Yakıt giderlerinizi % 20 ye varan oranlarda azalmasına, kombi ve peteklerinizin ömrünü uzatmak konforlu ısınmanız için özel makinamız ile kalorifer tesisatınızı temizliyoruz.

Kombi bakımı ve kalorifer tesisat temizliğinin tamamlanması sonucunda paslanma, kireçlenme gibi korozyon sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

kombi servisi

Peteklerinizin temizleme işlemini ve kombi bakımını tamamladıktan sonra nötralize özel ilaç ilavesi yaparak kombi ve kat kalorifer tesisatınızı daha verimli hale getirmekteyiz.
Petek temizleme servisi kalorifer peteklerinizin yıkanmasını ve kombinizin bakımı tamamladıktan sonra sizlere sıcak bir ortam sunuyor.

yılmaz teknik

Kombiler çalışma prensipleri gereği zaman zaman servis gereksinimi ortaya çıkaran cihazlardır. Alanında uzman ve deneyimli kombi tamircisi tarafından gerçekleştirilmesi gereken bakım ve petek temizliği gibi servisler kombilerin uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılmasını sağlar. Üstelik kombilerin ihmal edilmesi ile güvenlik riski oluşturabilme gerçekleri de göz önünde bulundurulduğunda kombi tamiri hizmetlerinin ne kadar önemli olduğu daha net bir şekilde anlaşılabilir.

kombi bakımı

Kombilerin bakımları ve peteklerinin temizliği ihmal edildiğinde kombilerde arıza sinyalleri ortaya çıkmaya başlar. Kombi su almaz, su akıtır, su basıncında yükselme olur, kombi ısıtmaz, gürültülü çalışır veya patlamalı yanmaya başlar. Bu tarz arıza sinyalleri kombi sahipleri tarafından kesinlikle ihmal edilmemeli ve kombi tamiri hizmetleri için profesyonel kombi servislerine başvurulmalıdır.

Bu yazımızda kombi arızaları hakkında bilinmesi gerekenler ile ilgili bilgiler aktaracağız. Bu bilgiler ışığında belki de kombi tamiri hizmeti almadan sorununuzu halledebileceksiniz. Aksi durumda zaten bizlere ulaşarak “kombi tamiri” hizmetimizden yararlanabilirsiniz

kombi arıza

Kombinin arıza vermemesi ve güvenli bir şekilde çalışmaya devam etmesi için su basıncının ideal seviyelerde olması gerekir. Genleşme tankının havasının azalması, genleşme tankının membranında delik olması, doldurma musluğundaki arızalar, plaka eşanjörünün sorun çıkarması “Kombi su basıncı neden yükselir?” sorusuna verilecek yanıtlardan bazılarıdır. Bu durumda “Kombi su basıncı nasıl düşürülür? hakkında kısa bir bilgi vermek istiyoruz.

su bar seviyesi

Kombi su basıncının düşürülmesi için öncelikli olarak doldurma musluğunun açık kalıp kalmadığı kontrol edilmelidir. Musluk kapalıysa ve basınçta bir değişim görülmüyorsa en doğru karar kombi tamiri için uzmanlara başvurmak olacaktır. Kombilerin ve kombi sahiplerinin güvenliği için bu arıza kombi tamircisi çağrılarak düzeltilmelidir.

uzman kadro,kaliteli işçilik ve güvenilir hizmet.

esenyurt kombi servisi fatih mahallesi dağil olmak üzere çeşitli bölgelere hizmet veriyoruz

esenyurt kombi servisi pınar mahallesi de dahil çoğu bölgeye hizmet vermekteyiz

esenyurt kombi servisi balıkyolu mahallesi hizmet verdiğimiz bir bölgedir.

esenyurt kombi servisi incirtepe mahallesi nde hizmet vermekteyiz.

esenyurt kombi servisi bağlarçeşme mahallesinde hizmete devam ediyoruz.